scroll down


O nas

Chętnie podzielimy się naszą pasją oraz doświadczeniem i przygotujemy dla Ciebie przyjęcie, o jakim marzysz! Jak wygląda nasza receptura na sukces? Duża porcja profesjonalizmu połączona z miłością do jedzenia. Do tego dodajemy łyżkę życzliwości, kilogram zaangażowania i doprawiamy wszystko szczyptą poczucia humoru. Z taką recepturą przyjęcie nie może się nie udać! Catering plus to coś więcej niż tylko catering. To przyjęcie szyte na miarę – wyśmienite potrawy, urokliwe miejsca i niebanalne dekoracje. Zadbamy o Was, jak nikt inny! Wszystkie potrawy przygotowywane są z wysokiej jakości produktów, z dużą starannością. Dbamy o oryginalny wystrój miejsca imprezy i przyjemną atmosferę. Sprawiamy, że każde przyjęcie staje się wyjątkowe.


BIZNES

Z przyjemnością pomożemy Państwu zorganizować imprezę firmową czy bankiet, dostarczymy lunche dla pracowników, bądź zapewnimy catering podczas konferencji i szkoleń. Gwarantujemy wyśmienite jedzenie i miłą atmosferę, zarówno podczas uroczystych bankietów, jak i kameralnych spotkań biznesowych.

jakub.mikolajczak@ilonnhotel.pl

EVENTY PLENEROWE

Okres wiosenno-letni to doskonała okazja do zorganizowana spotkania lub imprezy firmowej w formie pikniku na świeżym powietrzu. Z chęcią wesprzemy Państwa cateringiem, a w razie potrzeby pomożemy znaleźć urokliwe miejsce na spotkanie Jak wygląda nasz pomysł na catering w plenerze ? Menu grillowe, świeże sałatki i owoce sezonowe!

PRZYJĘCIA RODZINNE

Wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy. Ślub, komunia, chrzciny, urodziny czy świąteczny obiad – zadbamy o to, aby ten dzień był niezapomnianym przeżyciem. Służymy radą na każdym etapie planowania uroczystości – począwszy od znalezienia odpowiedniego miejsca, przez przygotowanie idealnego menu, aż po nastrojowe dekoracje.CATERING NA TELEFON

Niezapowiedziani goście? Brak czasu na gotowanie? 
Możecie Państwo skorzystać z oferty cateringu z opcją dowozu
w dowolne miejsce na terenie Poznania. 

Możecie Państwo również ustalić razem z Szefem Kuchni własne menu
lub skorzystać z gotowych propozycji.
ZAUFALI NAM

koperta tesla