scroll down


O nas

Prowadzenie hotelu to dla nas poszanowanie detali, zaskakiwanie oraz spełnianie marzeń naszych Gości o wypoczynku w nowoczesnych, ale przytulnych wnętrzach. Dbałość o najwyższe standardy możliwa jest do dostrzeżenia zarówno w sferze obsługi Gości, wystroju wnętrz, kuchni jak również ostrożności z jaką podchodzimy do kwestii środowiska naturalnego.

W Państwa ręce oddajemy 77 komfortowo zaaranżowanych pokoi, przestronne lobby z biblioteką, 2 restauracje oraz studio sauny z możliwością dokonania rezerwacji na wyłączność. Hotel Ilonn to wszystko, czego Goście mogą oczekiwać po długiej podróży, całodniowej konferencji lub wyczerpującym szkoleniu.


REZERWACJA ON-LINE

NOCLEGI
W POZNANIU

W Państwa ręce oddajemy komfortowe, nowoczesne, w pełni wyposażone pokoje, dwie restauracje, przestronne lobby wraz z obszerną biblioteką, studio sauny oraz bezpłatny, monitorowany parking. Nasz wykwalifikowany personel zadba o Państwa komfort, wygodę i poczucie bezpieczeństwa podczas całego pobytu. Niewątpliwie ogromnym atutem Ilonn Hotel jest jego lokalizacja. Obiekt położony jest z dala od wielkomiejskiego zgiełku, jednak na tyle blisko, aby w zaledwie kilka minut znaleźć się w centrum Poznania.

POKOJE
W NASZYM
HOTELU

W ręce naszych Gości oddajemy 77 pokoi zaaranżowanych z myślą o Państwa najwyższej wygodzie i komforcie. Każdy z nich posiada bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizję satelitarną, wyposażony został w ergonomiczne miejsce pracy, sejf, zestaw do prasowania oraz parzenia kawy.

RESTAURACJA
W ILONN HOTEL
POZNAŃ.

W naszym hotelu do dyspozycji Gości oddajemy dwie restauracje. Od rana, podczas śniadania podawanego w formie bufetu, będziecie mieli Państwo okazję skosztować ponad 100 dań - od tradycyjnych zacząwszy, poprzez potrawy wegetariańskie, a na specjałach kuchni
śródziemnomorskiej skończywszy. Karta Menu restauracji to zbiór autorskich przepisów szefa kuchni Romana Kosmalskiego, słynącego ze znakomitej umiejętności ubierania tego, co regionalne i tradycyjne, w nowoczesną formę.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy saunę fińską z prysznicem oraz strefą odpoczynku wyposażoną w wygodne leżanki.
Nasi Goście mają możliwość zarezerwowania sauny na wyłączność, bez dodatkowych opłat. Na życzenie, istnieje również możliwość wykupienia zabiegów i masaży SPA.

Strefa Fitness

Otwarcie, czerwiec 2017 r.

koperta
Events calendar
Events calendar
All |