scroll down


O nas

Prowadzenie hotelu to dla nas spełnianie marzeń naszych Gości o wypoczynku w nowoczesnych i jednocześnie przytulnych wnętrzach. Dbałość o najwyższe standardy dostrzegą Państwo w obsłudze Gości, wystroju wnętrz, daniach kuchni Gusto Food&Wine, jak również ostrożności z jaką podchodzimy do kwestii środowiska naturalnego.


REZERWACJA ON-LINE

NOCLEGI
W POZNANIU

Poza komfortowymi pokojami urządzonymi w nowoczesnym stylu, do dyspozycji Gości przekazujemy przestronne lobby z obszerną biblioteką, restaurację, studio sauny, strefę fitness oraz bezpłatny parking.

Atutem Ilonn Hotel jest jego lokalizacja - z dala od wielkomiejskiego zgiełku, jednak na tyle blisko, aby w kilkanaście minut znaleźć się w centrum Poznania.

Ilonn Hotel to wszystko, czego Goście mogą oczekiwać po długiej podróży, całodniowej konferencji lub wyczerpującym szkoleniu.

POKOJE
W NASZYM
HOTELU

77 pokoi w tym 7 pokoi superior oraz 1 apartament zaaranżowaliśmy z myślą o Państwa najwyższej wygodzie i komforcie.

Każdy pokój w Ilonn Hotel posiada: bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizję satelitarną, ergonomiczne miejsce do pracy, sejf, zestaw do prasowania oraz parzenia kawy.

RESTAURACJA
W ILONN HOTEL
POZNAŃ.

Podczas śniadania podawanego w formie bufetu, będziecie mieli Państwo okazję spróbować ponad 100 dań - od tradycyjnego śniadania po propozycje wegetariańskie oraz kuchnię śródziemnomorską. Menu restauracji to zbiór autorskich przepisów Szefa Kuchni Dariusza Spychały słynącego ze znakomitej umiejętności ubierania tego, co regionalne i tradycyjne, w nowoczesną formę.

Po wyczerpującym szkoleniu lub jako uzupełnienie wypoczynku proponujemy Gościom saunę fińską z prysznicem oraz wydzieloną strefą z wygodnymi leżakami. Każdego Gościa Ilonn Hotel zapraszamy do korzystania z sauny w cenie pobytu. 

Strefa Fitness w Ilonn Hotel

Osoby prowadzące aktywny tryb życia, odpoczywając w naszym hotelu, nie muszą rezygnować z treningów i aktywności fizycznej. W trosce o komfort Gości siłownia została wyposażona w najwyższej jakości sprzęt do ćwiczeń - maszyny treningowe oraz wolne ciężary.

Każdy Gość hotelu, po rezerwacji terminu może skorzystać z siłowni bez dodatkowych kosztów.

koperta