Oferty pracy

06/10/2017

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA DLA OBIEKTU ILONN HOTEL

ILONN HOTEL**** poszukuje pracownika na stanowisko RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA

Opis stanowiska:

• bezpośrednia obsługa gości w recepcji
• zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości w hotelu z zachowaniem standardów
• obsługa rezerwacji gości indywidualnych
• sprzedaż pokoi
• bezpośrednia współpraca z innymi działami obiektu
Wymagania:
• Dobra znajomość j. angielskiego ( mile widziana znajomość również innego obcego języka)
• Wysoka kultura osobista, komunikatywność, dyspozycyjność
• Umiejętność pracy w zespole
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu
• Doświadczenie w pracy na stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przesłanie CV na adres email: kariera@ilonnhotel.pl

Aplikacja jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu polityki prywatnosci.
W celu złożenia aplikacji zaakceptuj obowiązek informacyjny.

    Notice: Undefined property: stdClass::$photos in /usr/local/apache2.4/htdocs/ilonnhotel.pl/template/news1b.php on line 161

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/local/apache2.4/htdocs/ilonnhotel.pl/template/news1b.php on line 161

18/04/2017

Szukamy talentów!

Jeśli chciałbyś stać się częścią prężnie rozwijającej grupy Ilonn, w skład której wchodzą Ilonn Hotel, Ilonn Boutique Limanowskiego oraz Młyńska12 napisz do nas! Poszukujemy osób, dla których praca w hotelarstwie i gastronomii stanie się pasją, przynoszącą satysfakcję.

koperta