scroll down


Ilonn Hotel Poznań

Wnętrza, które inspirują do pracy i odpoczynku, 77 komfortowo urządzonych pokoi, nowoczesne, multimedialne sale konferencyjne, dwie restauracje oraz studio sauny, a wszystko to w jednym hotelu w Poznaniu. Ilonn Hotel proponuje Państwu noclegi w dogodnej lokalizacji- z dala od wielkomiejskiego zgiełku, jednak na tyle blisko, aby w kilka minut znaleźć się w centrum miasta.

Wysoki standard gościnności oraz znakomita kuchnia sprawiają, że Ilonn Hotel w Poznaniu jest doskonałym miejscem zarówno na zorganizowanie konferencji, spotkań biznesowych i imprez firmowych, jak również rodzinnych przyjęć i spotkań w gronie najbliższych. Dbałość o detale, z jaką podchodzimy do naszych Gości sprawi, iż nocleg w Poznaniu okaże się dla Państwa prawdziwą przyjemnością.


BOOKING ON-LINE

Noclegi

Baza noclegowa Hotelu Ilonn to 120 miejsc noclegowych i 77 pokoi jedno i dwuosobowych. Wszechstronne wyposażenie i nowoczesne wnętrza dostarczają wszystkiego, czego oczekują nawet najbardziej wymagający Goście hotelowi.

Konferencje

7 sal konferencyjnych w pełni wyposażonych w sprzęt multimedialny daje możliwość organizacji konferencji nawet do 400 osób. Modułowość dostępnych sal konferencyjnych, daje możliwość rearanżacji ich przestrzeni.

Imprezy okolicznościowe i firmowe

Bankiet firmowy z imprezą taneczną lub koncertem, grill w plenerze rodzinne przyjęcie. W Ilonn Hotel to wszystko możliwe jest dzięki zespołowi specjalistów, którzy zatroszczą się o najdrobniejszy detal organizowanego eventu.


Restauracja
Gusto Food & Wine

Restauracja Gusto Food&Wine to miejsce spotkań okolicznych mieszkańców i fanów dobrej kuchni śródziemnomorskiej. Realizujemy politykę rodzinnej restauracji gdzie znaleźć można szereg takich wydarzeń jak koncerty, runche, imprezy „all you can eat”, degustacje wina.

GO TO PAGE
Zorganizujemy transport
nawet dla kilkunastu osób.
Zadzwoń:
+48 668 897 575
lub napisz:
rezerwacja@ilonnhotel.pl
koperta
Events calendar
Events calendar
All |