CONFERENCE OFFER
IN ILONN HOTEL
SHOW MORE.
STRONGER TASTES 
SPICY MENU IN GUSTO FOOD&WINE
SHOW MORE.
VALENTINES DAY
WITH ILONN HOTEL!
SHOW MORE.
scroll down


Ilonn Hotel w Poznaniu

Ilonn Hotel to inspirująca przestrzeń dla biznesu oraz Gości szukających wytchnienia i odpoczynku. 77 pokoi zaaranżowanych z najwyższą dbałością o detale i komfort Gości, w pełni multimedialne sale konferencyjne z możliwością ich łączenia, strefa relaksu z sauną, transport premium do dyspozycji Gości oraz najwyższy poziom obsługi.

Nocleg w Hotelu Ilonn umożliwia odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku, ale również dotarcie do centrum Poznania w kilkanaście minut.

Dzień w Hotelu Ilonn warto rozpocząć śniadaniem i zakończyć kolacją w restauracji, która zaskakuje kompozycjami dań tworzonymi przez Szefa Kuchni - Darka Spychałę.


BOOKING ON-LINE

Noclegi

Ilonn Hotel to 77 pokoi dla dwóch lub jednej osoby, które stanowią bazę 149 miejsc noclegowych. Wnętrza pokoi zostały urządzone w nowoczesnym stylu i wyposażone tak, aby umilić Państwu pobyt w Poznaniu.

Konferencje

6 sal konferencyjnych wyposażonych w sprzęt multimedialny daje możliwość organizacji szkolenia lub konferencji nawet dla 350 osób. Przestrzeń konferencyjną możemy rearanżować dzięki jej modułowemu charakterowi.

Imprezy okolicznościowe i firmowe

Bankiet firmowy z imprezą taneczną lub koncertem, grill w plenerze czy rodzinne przyjęcie? Zespół specjalistów zatroszczy się o każdy szczegół przyjęcia - od wspaniałego menu, po przyjemną atmosferę i samopoczucie Gości.


Restauracja
Gusto Food & Wine

Restauracja Gusto Food&Wine emanuje miłą atmosferą zachęcającą do przedłużających się spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, a także stanowi ważny element pobytu Gości w Ilonn Hotel. Kuchnia Gusto to połączenie tworzonych z najświeższych składników dań o charakterze Śródziemnomorskim i wyjątkowego wydania polskich smaków.

GO TO PAGE
Zorganizujemy transport
nawet dla kilkunastu osób.
Zadzwoń:
+48 668 897 575
lub napisz:
rezerwacja@ilonnhotel.pl
koperta