5 rzeczy, o których należy pamiętać rezerwując noclegi dla grupy w hotelu

U nas zrealizujesz bon turystyczny

plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo
5 rzeczy, o których należy pamiętać rezerwując noclegi dla grupy w hotelu
- Sprawdź czy w terminie jaki planujesz, nie przypadają "duże" wydarzenia w danym mieście/okolicy. Duże wydarzenia jak np. targi, koncerty, imprezy sportowe sprawiają, że rośnie popyt na usługi noclegowe, w związku z tym cena za noclegi w danym okresie będzie wyższa niż cena regularna i to w odstępie zaledwie kilku dni!


- Sprawdź dostępność różnych typów pokoi 1 osobowych oraz 2 osobowych. Być może Twoja grupa może przenocować w pokojach jedno-, dwu-, czy nawet trzy- osobowych pokojach?
Pozwoli Ci to zaoszczędzić na noclegach, a w zamian za to pozostanie większy budżet na atrakcje dla Twoich gości.


- Jeśli to możliwe, zobacz hotel na żywo! Hotelarze chętnie prezentują swój obiekt, nie wahaj się zapytać o spotkanie (chociaż bardzo prawdopodobne, że hotelarz pierwszy zaproponuje taką opcję:))
Podczas spotkania w cztery oczy, często można wynegocjować dodatkowe profity :)


- Dowiedz się, czy w ramach noclegu hotel oferuje dodatkowe usługi? W rezerwacjach dla grup w 99% zawarte są już śniadania.
Dowiedz się o możliwościach dodatkowego wyżywienia.
Zapytaj także o takie kwestie jak dostęp do siłowni, spa czy parking. ILONN Hotel Poznań oferuje bezpłatny parking, a fitness i siłownia są do dyspozycji gości.


- Zapytaj o możliwość wcześniejszego zameldowania/późniejszego wymeldowania. Hotele często oferują taką możliwość (czasami za niewielką opłatą), wszystko po to aby pobyt Twoich Gości był jak najbnardziej komfortowy. 


Rezerwacje:  61 668 75 75 |  REZERWACJA@ILONNHOTEL.PL