Wielka Kuchnia

U nas zrealizujesz bon turystyczny
WIELKA KUCHNIA PODOLANY

Wielka Kuchnia Podolany to kulinarna podróż przez kuchnię środziemnomorską aż do tradycyjnych dań kuchni polskiej, okraszonych nowoczesną formą.
Dwie Restauracje spięte autorskim menu Szefa Kuchni - Dawida Łagowskiego. Przestrzeń idealna dla imprez prywatnych oraz spotkań biznesowych.


Wielka Kuchnia Podolany, to również aromatyczne śniadania. Powstające w oparciu o naturalne produkty francuskiej piekarni rzemieślniczej BigBonjour, gdzie pieczywo tworzone jest z miłością do natury, każdego dnia od nowa. Dla miłośników kuchni włoskiej - przygotowujemy Pizzę Neapolitańską wprost z pieca opalanego drewnem. 

Dopełnieniem wszystkich aromatów serwowanych Gościom, niech będzie bogata Winoteka, tworzona z pasją przez naszego Sommeliera. 

Lekkie i obfitujące w różnorodność smaków śniadania, wykwintne kolacje z live cookingiem, gdzie życie kuchni dzieje się na Waszych oczach , niedzielne brunche - to tylko niektóre propozycje Wielkiej Kuchni Podolany. Zajrzyj do Nas i zostań z nami na dłużej. Nasza podróż nie ma końca. ZAPRASZAMY
Z aromatycznych detali, jedynie świeżych i wyselekcjonowanych produktów - powstało GUSTO RESTAURANT - tworząc zaskakujacą w odsłonie,kuchnię śródziemnomorską.
Rozsmakuj się w makaronach, owocach morza, i niebywale lekkiej pizzy neapolitańskiej - wypiekanej w piecu rzemieślniczym opalanym drewnem.
Dodatkiem niech stanie się butelka wina z naszego importu.
Rozkochani w kulinarnych odkryciach, zapraszamy do wspólnej podróży przez wszystkie smaki słońca na talerzu. Smak i zapach na talerzu, potrafią przywołać najpiękniejsze wspomniania. Przenoszą w cudowną krainę nasycenia. Kuchnia na Widelcu to odważna i intrygująca odsłona polskiej tradycji gotowania. Autorkie menu Szefa Kuchni Dawida Łagowskiego, zaskakuje prostotą i wyrafinowaniem w jednym. Kompozycje potraw oparte o najwyższej jakości produkty, świeże dodatki, sezonowe urozmaicenia. 
W tej przestrzeni organizujemy przyjęcia prywatne i spotkania biznesowe. Podaruj sobie i swoim Bliskim niezapomniane chwile polskiej kulinarnej gościnności i kreatywności.

Zapraszamy.


WINIARNIA GUSTO to specjalnie wyszukane i dobrane wina, pochodzące z topowych winnic takich jak Antinori, Mazzei, Tenuta dell'Ornellaia czy Tenuta San Guido i wielu innych, które dzięki swoim wyjątkowym walorom urosły do miana winiarskich legend. 
Ogród letni, wyjątkowy - dostepny aż 10 miesięcy w roku. Przestrzeń w której zorganizujemy dla Ciebie spotkanie biznesowe, wesele, imprezę rodzinną... a także, event z muzyką na żywo czy Strefę Kibica. Wszystko na świeżym powietrzu i w pierwszorzędnej oprawie. 

Zapraszamy.


Przygotowując nasze śniadania, pamiętamy przede wszystkim o tym, jak wielki wplyw na Twój dzień ma ich smak i skład.
Dbając o najmniejszy szczegół - oddajemy Tobie wszystko to, co najlepsze, by cudownie i spokojnie rozpocząć każdy poranek. 

WIELKA KUCHNIA
PODOLANY


UL. SZARYCH SZEREGÓW 16 / 60-462 POZNAŃ

GUSTO RESTAURANT
REZERWACJE I ZAPYTANIA

tel. +48 61 656 58 00
a.mroz@ilonnhotel.pl

PN - PT / 6.30 - 22.00
SB - ND / 7.00 - 22.00

KUCHNIA NA WIDELCU
ILONN RESTAURANT

tel. +48 61 656 58 00
a.mroz@ilonnhotel.pl

PN - PT / 6.30 - 22.00
SB - ND / 7.00 - 22.00

WINIARNIA
GUSTO

tel. +48 61 656 58 00
a.mroz@ilonnhotel.pl

PN - PT / 6.30 - 22.00
SB - ND / 7.00 - 22.00

ŚNIADANIA
BIG BONJOUR

tel. +48 61 656 58 00
a.mroz@ilonnhotel.pl

PN - PT / 6.30 - 22.00
SB - ND / 7.00 - 22.00

NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ. BĄDŹ Z NAMI. BĄDŹ NA BIEŻĄCO.

Wysłanie maila jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu polityki prywatności.

plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo