Wielka Kuchnia

U nas zrealizujesz bon turystyczny

x

Zamów catering wielkanocny!

Zamów już dziś >>
WIELKA KUCHNIA PODOLANY

Wielka Kuchnia Podolany to kulinarna podróż przez kuchnię środziemnomorską aż do tradycyjnych dań kuchni polskiej, okraszonych nowoczesną formą.
Dwie Restauracje spięte autorskim menu Szefa Kuchni - Dawida Łagowskiego. Przestrzeń idealna dla imprez prywatnych oraz spotkań biznesowych.


Wielka Kuchnia Podolany, to również aromatyczne śniadania. Powstające w oparciu o naturalne produkty francuskiej piekarni rzemieślniczej BigBonjour, gdzie pieczywo tworzone jest z miłością do natury, każdego dnia od nowa. Dla miłośników kuchni włoskiej - przygotowujemy Pizzę Neapolitańską wprost z pieca opalanego drewnem. 

Dopełnieniem wszystkich aromatów serwowanych Gościom, niech będzie bogata Winoteka, tworzona z pasją przez naszego Sommeliera. 

Lekkie i obfitujące w różnorodność smaków śniadania, wykwintne kolacje z live cookingiem, gdzie życie kuchni dzieje się na Waszych oczach , niedzielne brunche - to tylko niektóre propozycje Wielkiej Kuchni Podolany. Zajrzyj do Nas i zostań z nami na dłużej. Nasza podróż nie ma końca. ZAPRASZAMY
Z aromatycznych detali, jedynie świeżych i wyselekcjonowanych produktów - powstało GUSTO RESTAURANT - tworząc zaskakujacą w odsłonie,kuchnię śródziemnomorską.
Rozsmakuj się w makaronach, owocach morza, i niebywale lekkiej pizzy neapolitańskiej - wypiekanej w piecu rzemieślniczym opalanym drewnem.
Dodatkiem niech stanie się butelka wina z naszego importu.
Rozkochani w kulinarnych odkryciach, zapraszamy do wspólnej podróży przez wszystkie smaki słońca na talerzu. Smak i zapach na talerzu, potrafią przywołać najpiękniejsze wspomniania. Przenoszą w cudowną krainę nasycenia. Kuchnia na Widelcu to odważna i intrygująca odsłona polskiej tradycji gotowania. Autorkie menu Szefa Kuchni Dawida Łagowskiego, zaskakuje prostotą i wyrafinowaniem w jednym. Kompozycje potraw oparte o najwyższej jakości produkty, świeże dodatki, sezonowe urozmaicenia. 
W tej przestrzeni organizujemy przyjęcia prywatne i spotkania biznesowe. Podaruj sobie i swoim Bliskim niezapomniane chwile polskiej kulinarnej gościnności i kreatywności.

Zapraszamy.


WINIARNIA GUSTO to specjalnie wyszukane i dobrane wina, pochodzące z topowych winnic takich jak Antinori, Mazzei, Tenuta dell'Ornellaia czy Tenuta San Guido i wielu innych, które dzięki swoim wyjątkowym walorom urosły do miana winiarskich legend. 
Ogród letni, wyjątkowy - dostepny aż 10 miesięcy w roku. Przestrzeń w której zorganizujemy dla Ciebie spotkanie biznesowe, wesele, imprezę rodzinną... a także, event z muzyką na żywo czy Strefę Kibica. Wszystko na świeżym powietrzu i w pierwszorzędnej oprawie. 

Zapraszamy.


Przygotowując nasze śniadania, pamiętamy przede wszystkim o tym, jak wielki wplyw na Twój dzień ma ich smak i skład.
Dbając o najmniejszy szczegół - oddajemy Tobie wszystko to, co najlepsze, by cudownie i spokojnie rozpocząć każdy poranek. 

WIELKA KUCHNIA
PODOLANY


UL. SZARYCH SZEREGÓW 16 / 60-462 POZNAŃ

GUSTO RESTAURANT
REZERWACJE I ZAPYTANIA

tel. +48 61 656 58 00
a.mroz@ilonnhotel.pl

PN - PT / 6.30 - 22.00
SB - ND / 7.00 - 22.00

KUCHNIA NA WIDELCU
ILONN RESTAURANT

tel. +48 61 656 58 00
a.mroz@ilonnhotel.pl

PN - PT / 6.30 - 22.00
SB - ND / 7.00 - 22.00

WINIARNIA
GUSTO

tel. +48 61 656 58 00
a.mroz@ilonnhotel.pl

PN - PT / 6.30 - 22.00
SB - ND / 7.00 - 22.00

ŚNIADANIA
BIG BONJOUR

tel. +48 61 656 58 00
a.mroz@ilonnhotel.pl

PN - PT / 6.30 - 22.00
SB - ND / 7.00 - 22.00

NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ. BĄDŹ Z NAMI. BĄDŹ NA BIEŻĄCO.

Wysłanie maila jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu polityki prywatności.

plus
strzałka w lewo
strzałka w prawo