Centrum konferencyjne - wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych, na imprezy - spotkania biznesowe | Sale konferencyjne i szkoleniowe Poznań
Powrót do strony głównej

CENTRUM KONFERENCYJNE

Interesuje Państwa wynajem sali na szkolenie lub inne wydarzenie? Przejrzeliście już Państwo oferty przygotowane przez różne obiekty konferencyjne i żadna nie spełniła Waszych oczekiwań? Jeśli tak, jesteście we właściwym miejscu.

Komfortowe lobby, dwie restauracje, nieodpłatny parking, multimedialne sale oraz pyszna kawa to wszystko, czego potrzebujecie Państwo do zorganizowania idealnych konferencji w Poznaniu. Centrum konferencyjne Ilonn Hotel to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują komfortowego miejsca na spotkania biznesowe, imprezy firmowe. Przygotowane przez nas pomieszczenia z całą pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, pozwalając na zorganizowanie szkolenia czy konferencji na najwyższym poziomie.

Przestronne, modułowe sale szkoleniowe w Poznaniu o łącznej powierzchni 350 m2 są w stanie pomieścić nawet dużą liczbę zaproszonych gości. W zależności od ilości uczestników oraz formy organizowanych szkoleń, sale można ze sobą łączyć w różnorodnych konfiguracjach, dopasowując pomieszczenie do indywidualnych potrzeb i wymagań konkretnego wydarzenia. Każda z przestrzeni, jaką dysponuje nasz nowoczesny ośrodek konferencyjny, została wyposażona w rzutnik, ekran wbudowany w sufit, nagłośnienie, flipchart oraz inteligentne oprogramowanie sterujące. System okablowania umieszczany w podłodze pozwala na podłączenie się do sieci w dowolnym miejscu. Dodatkową zaletą organizacji spotkań w centrum konferencyjnym Ilonn Hotel w Poznaniu jest profesjonalna obsługa. Nasz odpowiednio przeszkolony personel służy fachowym doradztwem i życzliwą pomocą na każdym etapie przygotowania oraz przebiegu wydarzenia.

Wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych

Sale konferencyjne i szkoleniowe Ilonn Hotel to w pełni funkcjonalne, ergonomiczne i multimedialne pomieszczenia z przestrzenią do pracy oraz organizacji spotkań biznesowych. Dzięki modułowej konstrukcji sale te sprostają wymogom organizacji wszelkiego typu szkoleń i warsztatów. W ręce naszych Gości oddajemy sale o łącznej powierzchni 350 m2.
Dodatkowym atutem naszych wnętrz jest możliwość ich swobodnej rearanżacji. Dzięki modułowej budowie ścian, istnieje możliwość rozdzielenia lub połączenia sal w jedną przestrzeń o powierzchni 205m2 oraz 100m2.
Dogodna lokalizacja, a także wysokiej klasy wyposażenie techniczne sprawia, że nasz hotel z salą konferencyjną jest często wybieranym miejscem na szkolenia, warsztaty i różnego rodzaju spotkania firmowe. Proponowany przez nas wynajem sal na imprezy stanowi idealne rozwiązanie dla potrzeb biznesowych, pozwalając na zorganizowanie zarówno kameralnego spotkania, jak i konferencji na kilkaset osób. Dostęp do restauracji, kawy i wielu innych usług sprawia, że Ilonn Hotel z salą szkoleniową w Poznaniu z pewnością spełni wszystkie oczekiwania.  

Dostępne powierzchnie i układy sal

NR SALI / PIĘTRO POWIERZCHNIA (m²) ILOŚĆ MIEJSC
SALA 01 62 24-50 50 30 24 24
SALA 02 90 30-90 90 40 30 30
SALA 03 50 20-50 50 24 20 20
SALA 01+02+03 205 70-200 200 120 70 120
SALA 04 36 20-45 45 20 20 20
SALA 05 45 24-55 55 24 28 28
SALA 04+05 98 30-130 130 60 40 30
SALA VIP 49 20 - - - 20

Imprezy integracyjne i firmowe    

Nic tak nie zacieśnia relacji pomiędzy współpracownikami jak integracyjna impreza firmowa.  Nasi specjaliści każdorazowo dbają, aby forma spotkania odpowiadała nie tylko charakterowi firmy, ale i potrzebom Gości biorących udział w evencie. Elastyczność naszej oferty zjednała sobie dotychczas przychylność i aprobatę dziesiątek kontrahentów, którzy na przestrzeni czasu stali się naszymi stałymi Gośćmi. 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z przestronnych sal konferencyjnych, w których z powodzeniem podejmujemy się organizacji imprez tanecznych, warsztatów kulinarnych, wigilii firmowych, gier w minigolfa, a nawet maratonów jogi. Jednocześnie, do dyspozycji naszych Gości oddajemy przestronny ogródek z zapleczem grillowym, co często okazuje się doskonałą alternatywą dla standardowych form.  

Na wszelkie pytania odpowiadamy
w przeciągu 24 godzin.  

Istnieje także możliwość złożenia zapytania
telefonicznie pod numerami lub przez e-mail:
+48 538 555 120 
marketing@ilonnhotel.pl

NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ. BĄDŹ Z NAMI. BĄDŹ NA BIEŻĄCO.

Wysłanie maila jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu polityki prywatności.