Sale konferencyjne - wynajem, cennik | Sale konferencyjne i szkoleniowe Poznań
Powrót do strony głównej

Sale konferencyjne

Szukają Państwo dogodnego miejsca na zorganizowanie konferencji, szkolenia lub spotkania biznesowego? Zależy Państwu na idealnych warunkach i w pełni profesjonalnym sprzęcie? Jeżeli tak, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.


Ilonn Hotel zlokalizowany w sercu Poznania to nowoczesne miejsce o charakterze centrum konferencyjnego, które powstało z myślą o zróżnicowanych potrzebach gości. Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowane sale konferencyjne o łącznej powierzchni 350 m2, które można ze sobą łączyć w różnych konfiguracjach. Każde z pomieszczeń zostało wyposażone w rzutnik, system nagłośnienia, ekran wbudowany w sufit oraz inteligentne oprogramowanie sterujące. Wysokiej klasy sprzęt w połączeniu z kompleksową obsługą sprawia, że Ilonn Hotel to idealne miejsce do organizacji konferencji, szkoleń, wykładów, spotkań biznesowych, kongresów, sympozjów naukowych itp. Cennik za wynajem sal konferencyjnych zawsze ustalamy indywidualnie, dlatego poza profesjonalnym wyposażeniem mogą Państwo liczyć z naszej strony na wyjątkowo korzystne ceny.

Wynajem sal konferencyjnych w Poznaniu 

Nie ma znaczenia, czy planują Państwo w najbliższym czasie zorganizowanie konferencji na kilkaset osób, czy kameralnego spotkania w gronie najważniejszych partnerów biznesowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości branży możemy Państwu zaoferować nowoczesne i kompleksowo wyposażone pomieszczenia, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Specjalizując się w wynajmie sal konferencyjnych, dokładamy wszelkich starań, aby wydarzenia organizowane w Ilonn Hotel w Poznaniu odznaczały się najwyższym standardem jakości.


Każda udostępniana przez nas sala konferencyjna stanowi funkcjonalną oraz ergonomiczną przestrzeń, zaprojektowaną w ten sposób, aby odpowiadać wymogom wszelkiego rodzaju szkoleń, konferencji oraz warsztatów. Modułowa budowa ścian sprawia, że dają one możliwość rozdzielenia na mniejsze wnętrza lub połączenia w jedno większe pomieszczenie, idealnie przystosowane do potrzeb większej liczby uczestników. Wszystkie sale zostały zaaranżowane w nowoczesnym stylu, zapewniając doskonałe warunki zarówno do prowadzenia spotkań, jak i do uczestniczenia w nich nawet przez wiele godzin.


Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem sali konferencyjnej na szkolenie, negocjacje z klientami lub inne wydarzenie o charakterze biznesowym, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasz kompetentny zespół pozostaje do Państwa dyspozycji na każdym etapie organizacyjnym przedsięwzięcia.

NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ. BĄDŹ Z NAMI. BĄDŹ NA BIEŻĄCO.

Wysłanie maila jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu polityki prywatności.