Sale szkoleniowe - wynajem, cennik | Sale konferencyjne i szkoleniowe Poznań
Powrót do strony głównej

Sale szkoleniowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że inwestycja w rozwój zasobów ludzkich ma dzisiaj niezmierne ważne znaczenie dla funkcjonowania każdej firmy. Dlatego, jeśli szukają Państwo profesjonalnego miejsca w Poznaniu do zorganizowania szkolenia czy warsztatu dla pracowników, doskonale trafiliście.


Ilonn Hotel specjalizuje się nie tylko w organizacji konferencji i spotkań biznesowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych gości, zajmujemy się także wynajmem sal szkoleniowych. Z udostępnianych przez nas pomieszczeń mogą Państwo skorzystać na potrzeby prezentacji, szkolenia, negocjacji z klientem itp. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając korzystny cennik oraz fachową pomoc w przygotowaniu wydarzenia. W zależności od preferencji możemy Państwu zaproponować zarówno mniejsze, jak i większe sale szkoleniowe o kompleksowym oraz nowoczesnym wyposażeniu. Każde z pomieszczeń zostało wyposażone w rzutnik, nagłośnienie, a także inteligentne oprogramowanie sterujące, pozwalając na przeprowadzanie szkoleń na najwyższym poziomie.  

Wynajem sal szkoleniowych w Poznaniu 

Aby spełnić Państwa oczekiwania, przygotowaliśmy przestronne sale szkoleniowe, które powstały z myślą o organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, prezentacji, wykładów itp. Dysponujemy pomieszczeniami o łącznej powierzchni 350 m2, które dzięki modułowej konstrukcji można dowolnie modyfikować. Nie ma znaczenia, czy interesuje Państwa sala szkoleniowa do wynajęcia dla kilkunastu czy dla kilkudziesięciu osób. W Ilonn Hotel udostępnimy Państwu komfortową, klimatyzowaną i profesjonalnie wyposażoną przestrzeń dopasowaną do wymogów konkretnego spotkania oraz liczby zaproszonych uczestników.


Decydując się na wynajem sali szkoleniowej w naszym obiekcie, mogą Państwo liczyć nie tylko na funkcjonalne i ergonomiczne pomieszczenia zaprojektowane z dbałością o najmniejsze detale. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, na co zwrócić szczególną uwagę, aby szkolenie przebiegło sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Dodatkowym atutem Ilonn Hotel jest kadra wysoce wykwalifikowanych i odpowiednio przeszkolonych pracowników, którzy służy fachową pomocą na każdym etapie organizacyjnym spotkania. Powierzając przygotowanie szkolenia w nasze ręce, nie muszą Państwo martwić się kwestiami technicznymi takimi jak nagłośnienie, dostęp do sieci czy parking dla gości.


Ilonn Hotel to wynajem sal szkoleniowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb. W celu poznania szczegółów oferty serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami.  

NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ. BĄDŹ Z NAMI. BĄDŹ NA BIEŻĄCO.

Wysłanie maila jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu polityki prywatności.